Telefon / WA:+385 98 384 007·E:[email protected]·
Broker
Prodano
Samostojeća kuća na dvije etaže, na prodaju

Hrvatska, Dalmacija obala, OpuzenSamostojeća kuća na dvije etaže, na prodaju

ID: 4725/30
Cijena€105,000

Osnovni podaci

Stambeni prostor:70 m2

Zemljište:89 m2

Sobe:2

Kupaonice:2

Pogodnosti

  • Garaža

O nekretnini

Ova lijepa samostojeća kuća je smještena u dolini Neretve, uz magistralnu cestu Split – Dubrovnik.

Prostire se na 70 m2 stambenog prostora, zajedno sa 65 m2 u prizemlju, koje služi kao ostava (garaža – moguća prenamjena u stambeni prostor). Na prvom katu se nalazi kuhinja s blagovaonicom, dnevni boravak, WC te terasa od 30 m2. Unutarnje stepenice vode do prvog kata, gdje su položene dvije spavaće sobe, kupaonica i balkon površine 8 m2.

Ispred kuće se nalazi kultivirani vrt, obogaćen maslinom te drugim mediteranskim biljkama.

Kuća je 2012. godine u potpunosti renovirana i kvalitetno namještena (parket, pločice, fasada, kvalitetni novi namještaj, kvalitetna kuhinja).

Kuća se nalazi u blizini svih potrebnih sadržaja: hotel, trgovina te benzinska postaja su na samo nekoliko minuta hoda. Pješčane i kamene plaže su na 10ak km udaljenosti, kao i trajektno pristanište.

Do popularnog ušća Neretve je potrebno 10ak minuta automobilom, a ono nudi mnoštvo mogućnosti za sport i zabavu (kitesurfing), ali i miran i opuštajući odmor za obitelj.

Lokacija

Opuzen, Dalmacija obala

Opuzen je mali grad u Dubrovačko-neretvanskoj županiji u Hrvatskoj. Grad se nalazi 12 kilometara uzvodno od ušća rijeke Neretve, u južnoj Dalmaciji. Polazeći od Opuzena, rijeka Neretva rastavlja se u dvanaest rukavaca koji su raj za sportske ribolovce. Opuzen je poznat po uzgoju kvalitetnog povrća i voća, prvenstveno mandarina i kivija.

Tražiš li nešto drugo?