Telefon / WA:+385 98 384 007·E:[email protected]·
Broker
Prodano
Nova moderna vila sa bazenom, prvi red do mora

Hrvatska, Dalmacija obala, RogoznicaNova moderna vila sa bazenom, prvi red do mora

ID: 2022/229
CijenaNa zahtjev

Osnovni podaci

Stambeni prostor:300 m2

Zemljište:699 m2

Sobe:4

Kupaonice:4

Katovi:3

Udaljenost od mora:10 m

Prvi red

Prednosti nekretnine

  • Bazen
  • Novogradnja
  • Pogled na more

Pogodnosti

  • Garaža
  • Moderno
  • Parking

O nekretnini

Novoizgrađena vila, smještena uz šljunčanu plažu na prekrasnom mjestu u blizini Rogoznice.

Ukupna stambena površina od 300 m2 nalazi se na parceli od 699 m2, pružajući prekrasan pogled na more i okolicu. Vila se prostire na tri etaže – podrum, prizemlje i prvi kat.

U suterenu se nalazi garaža za 1 automobil i dodatni prostor za motocikl ili jet-ski, tri vanjska parkirna mjesta, tehnička soba i spremište.

Prizemlje se sastoji od moderne kuhinje, prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom, jedne spavaće sobe s vlastitom kupaonicom, spremišta i dodatnog wc-a.

Također u prizemlju se nalazi lijepa, prostrana terasa s grijanim i hlađenim bazenom od 50 m2, također površina s vrtnom garniturom i dodatna dvorišna terasa s vanjskim roštiljem ograđenim zidovima koji osiguravaju privatnost.
Postavljena je umjetna trava koja se može koristiti za sportske aktivnosti.

Na prvom katu su tri spavaće sobe s kupaonicom, spremište i dječji kutak.

Veliki stakleni zidovi korišteni u dekoraciji omogućuju osvjetljenje prostorija prirodnim svjetlom, kao i pogled na more iz gotovo svih dijelova vile.

Vila je u potpunosti uređena u modernom stilu, opremljena skupim i markiranim namještajem i opremom.

Objekt ima dva veza za brod koji se nalaze ispred vile.

U blizini (10km) je središte grada Rogoznice gdje se nalazi prostrana marina za brodove i jezero Zmajevo oko – zanimljiv hidrogeomorfološki fenomen.

Međunarodna zračna luka Split udaljena je 30 km od objekta.

Vila je idealna za odmor, ali i kao izvrsna investicija za iznajmljivanje turistima.

Lokacija

Rogoznica, Dalmacija obala

Rogoznica je općina i popularno turističko mjesto na dalmatinskoj obali u Hrvatskoj koje se nalazi na krajnjem jugu Šibensko-kninske županije, u dubokoj uvali zaštićenoj od vjetra, oko 30 km od Šibenika. Povremeno se naziva Šibenska Rogoznica kako bi se razlikovala od Lokve Rogoznice, drugog turističkog mjesta u Dalmaciji.

Tražiš li nešto drugo?